A1 Sınıfı Motor Ehliyeti

A2 Sınıfı Motor Ehliyeti

A Sınıfı Ehliyet

Araba sürücü kursu ehliyet almak isteyen kursiyerlerine en iyi olanakları sağlayarak, uzman kadrosu ile eğitim veren bir eğitim merkezidir. Merkezimizde B, A1, A2 ve A sınıfı gibi tüm ehliyet sınıflarında eğitim verilmektedir. Eğitim kuruluşu olarak ülkemizde en iyi öğrenme kabiliyetini sağlamak ve trafik kurallarına uyan ve insan haklarına saygılı bireyler yetiştirmeyi kendisine vizyon olarak belirlemiş olan ve profesyonel hizmet veren bir kuruluştur.

Araba sürücü kursunda 20 yaşını doldurmuş olan sepetli ya da sepetsiz iki tekerlekli motosikletleri kullanabilme yeterliliği olan kursdur. Eğitim ve öğretim sürecini gerçekleştirmekte olup, planlı ve programlı bir sistemle çalışan bir eğitim merkezidir. İki tekerlekli motosikletler arasında gücü 15 kilovatt’ı geçen motosikletleri kullanabilmek anlamına da gelmektedir. A sınıfı ehliyet eğitim sürecini uzman kadrosu vasıtasıyla veren, ehliyet eğitimi alanında tecrübeye sahip bir eğitim kurumudur.

Araba sürücü kursunun kursiyer adaylarına vermiş olduğu eğitim süreci sonrasında yapılan yazılı yoklamayı başarı ile geçen sürücü adayları bir sonraki aşamada uygulamalı nitelikte olan sürüş sınavına tabi tutulmaktadır. Araba sürücü kursu kursiyerlerinin girecek olduğu A sınıfı ehliyete ait uygulamalı sürüş sınavlarına da kendisinden eğitim alan üyelerine profesyonel ve yüz yüze eğitim kapsamında uygulamalı dersler vermektedir.

Araba sürücü kursundan A sınıfı ehliyet kursu almak isteyen bireyler iletişim numaramız; 0536 646 16 23 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilmektedir.

A sınıfı ehliyet alma şartlarını tam anlamıyla taşıyan bireyler için İstanbul ve ilçeleri ile birlikte ayrıca Sakarya, Balıkkesir, Tekirdağ, Zonguldak, Bartın, Düzce, Kastamonu, Yalova, Kırklareli, Bursa, Bşlecik, Edirne, Kocaeli, Çanakkale, Bolu, Karabük, Manisa, Kütahya, İzmir, Uşak, Afyon, Aydın, Denizli ve Muğla illerinde de kurs merkezlerimiz bulunmaktadır.

A sınıfı ehliyet almak isteyen bireylerin belirtmiş olduğumuz 20 yaş sınırının dışında olması gerekmektedir. ayrıca en azından ilkokul düzeyinde bir eğitim mezunu olmuş olmaları da gerekmektedir. Bunun dışında daha önce ehliyeti herhangi bir trafik kuralı ihlalinden ötürü süresiz olarak alınmamış olması gerekir. Bu gibi şartlar da yönetmelik dahilinde bulunmaktadır.