• Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Evvelce alınmış başka bir sınıf sürücü belgeniz var ise fotokopisi
  • Öğrenim belgesi
  • 5 Adet Biyometrik Fotoğraf
  • Yetkili Özel veya Devlet Hastanesinden Sürücü Olur Raporu
  • Banka Sınav Harcı Dekontu. Ziraat, Vakıf, Halkbank Tüm Şubelerine Yatırılabilir.

OTOBÜS EHLİYETİ

Sürücü kursu olarak hizmet veren firmamız, otomobil, motosiklet, minibüs, kamyon, kamyonet, tır, iş makinesi, traktör gibi araçların hepsi için yeterlilik eğitimi vermektedir. Gerek teorik gerek pratik derslerle ehliyet almak isteyen tüm adaylara gerekli eğitimler verildikten sonra teorik sınava girilmekte sonraki süreçte sınavdan başarı elde edildiği takdirde uygulamalı sınav aşamasına geçilmekte bu sınavın da başarılı olması durumunda otobüs ehliyeti almak için tüm yeterlilikler tamamlanmış olmaktadır. Sınavın geçilmesi neticesinde ise trafik şubeden ehliyetinizi alabilmektesiniz. Ehliyetini alan her sürücü trafiğe çıkmaya hak kazanmaktadır. Otobüs kullanmak için alınan ehliyete D sınıfı ehliyeti denilmektedir. Otobüs ehliyeti sahibi olduktan sonra belediyelerde ya da özel şirketlerde otobüs şoförlüğü yapmaya hak kazanılmaktadır.

D sınıfı ehliyeti almak için 24 yaşını doldurmuş olmak,

İlkokul mezunu olunduğuna dair öğrenim belgesine sahip olmak,

Kimlik ve önceden alınmış ehliyet varsa bu belgelerin fotokopilerinin kursumuza teslimi,

E-devlet hesabından alınmış adli sicil kaydı çıktısı,

Kan grubu kartı,

Yetkili olan devlete bağlı ya da özel sağlık kurumlarının yetkili olanlarından alınmış sağlık raporu yani sürücü olmaya engel teşkil eden bir durum olmadığını gösteren belgeye sahip olmak otobüs ehliyeti almak için gerekli şartlar olarak belirtilmektedir.

Uzun Araç Kullanmak İsteyenler Uzun Uzun Düşünmenize Gerek Yok!

Sürücü kursumuz vasıtasıyla eğitim almanız doğrultusunda piyasa şartlarına göre en uygun ücretlerle eğitim almanız, istediğiniz otobüs ehliyeti için lazım olan motor, sağlık, uygulama dersleri ile başarıya ulaşmanız için hiçbir engel kalmayacak!

Simülasyon Eğitimi İle Trafikte Gibi Hissetmek…

Kursumuzun eğitimlerinin bir parçası olarak aldığınız teorik derslere ilave olarak benzetim yöntemi ile bilgisayar ortamında eğitim alarak trafikteymiş gibi hissetmeniz mümkün olmakta, bu durum, trafikte karşılaşabileceğiniz şeylere karşı hazırlıklı olmanız için avantaj sağlamaktadır.

Biz Size Güveniyoruz, Siz de Kendinize Güvenin!

Yapılan uygulamalı derslerde fren ve debriyajın ders hocamızın ayağının altında da bulunması çoğu kişi için bir rahatlık sebebi olmakta ve bunun için biraz daha rahat hareket etmektedir. Ancak trafik çoğu kişide yine de heyecan yaratmakta ve hata yapmaya daha müsait bir durum ortaya çıkmaktadır. Şimdiye kadar verdiğimiz tüm eğitimlerde katılım sağlayan ve direksiyon derslerine gelen sürücü adaylarımızın büyük ölçüde başarılı olduğunu bildirmekten de kıvanç duymaktayız.